خدمات

اپلیکیشن زبان مرجان

اپلیکیشن آموزش زبان مرجان

تغییراتی که در قرن اخیر مشاهده می کنیم، به واسطه گسترش روزافزون دنیای ارتباطات بوجود آمده است. با تبدیل شدن دنیای ما به دهکده جهانی، نیاز ما انسانها به برقراری ارتباط با جوامع دیگر و به اشتراک گذاشتن تجربیات، آموخته ها و عقاید خود، ما را بیش از زمان دیگری به فراگیری زبانی واحد سوق می دهد.
فراگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان شماره یک بین المللی، ما را در انتقال و دریافت پیغام با یک زبان واحد در هر نقطه ای از این کره خاکی، توانا می سازد.
محصولات متنوع آموزشی ما با هدف تسهیل فرآیند یادگیری زبانهای روز دنیا برای شما علاقمندان محترم در قالب اپلیکیشن آموزش زبان مرجان تهیه شده است. این محصولات شامل مثالهای متنوع و پر کاربردی است که منبع کم نظیری برای به خاطر سپردن لغات و الگوی بسیار مناسبی جهت جمله سازی و تفکیک نقش دستوری در زبان انگلیسی و دیگر زبانهای رایج دنیاست. یقینا با مرور روزانه این جملات، به پیشرفت چشمگیری در مهارت صحبت کردن خواهید رسید و با الگو برداری از مثالهای متنوع آن، براحتی میتوانید جملات جدیدی را تولید نمایید.

خدمات جدید چاپ پررنگ به همکاران گرامی :

چاپ پررنگ افتخار دارد با تعامل با مسئولین گروه اپلیکیشن مرجان تخفیف 30 درصدی

را تا پایان سال 97 جهت همکاران و مشتریان خود با کد تخفیف porrang و کد معرف C28fea8 

به شما همکاران گرامی هدیه نمایید .

برای دانلود نرم افزار مرجان کلمه مرجان را در Playstore یا SibApp  وارد کنید و نرم افزار مرجان را دانلود نمایید .

1    -    کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی کلمه "وارد شوید" بزنید.
2    - روی کلمه "ثبت نام کنید" بزنید و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.
3    -در این صفحه،کد فعال سازی که برایتان ارسال می شود را وارد کنید. پس از آن نام و یک رمز عبور را به دلخواه وارد کنید.

4    - پس از ثبت اطلاعات ، در صفحه بعد(بالای صفحه سمت چپ) کلید باز گشت را انتخاب کنید و سپس در صفحه بعد روی کلمه "خرید کتاب" بزنید.  کد تخفیف porrang را وارد کنید و کد معرف c28fea8 اعمال نمایید. سپس در پایین صفحه ثبت نهایی را انتخاب کنید تا وارد درگاه پرداخت الکترونیکی شوید.
5    - در این صفحه قیمتی را که باید نهایتا پرداخت کنید چک کنید باید 30 درصد تخفیف اعمال شده باشد . روی قیمت مشخص شده بزنید و سپس اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و خرید را انجام دهید.